NAVICAN
Zaloguj się


E-mail:
Hasło:

O firmie

NAVICAN Sp. z o.o. -  świadczymy usługi zarządzania flotą pojazdów w ramach usługi outsourcingu. Dysponujemy własną platformą internetową monitorowania pojazdów i sprzętu przy pomocy nadajników GPS. System ten pozwala na monitorowanie dowolnych parametrów pracy urządzeń, np. takich jak prędkość, obroty silnika, spalanie, wjazd lub wyjazd z określonej strefy w której pojazd lub urządzenie powinno się znajdować itp. Obecnie z naszych usług korzysta kilkadziesiąt przedsiębiorstw.

Jesteśmy częścią GOBI GROUP Sp. z o.o. firmy skupiającej w jednej grupie firmy świadczące usługi dla przedsiębiorstw w zakresie szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda ze spółek grupy jest w stanie oferować wartość dodaną do swoich usług mając kompetencje w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw tak by współpraca z klientami była rzeczywiście na najwyższym poziomie.

GOBI GROUP Sp. z o.o. – Call Center i Contact Center świadczy usługi w zakresie telemarketingu, firmowej infolinii, serwisów konsumenckich i serwisu.

HR-EXPERT Sp. z o.o.  – świadczy usługi outsourcingu personalnego.

HR DATA Sp. z o.o. – świadczy usługi doradztwa, audytów w zakresie stosowania systemów czasu pracy pod kątem odpowiedzialności przed Państwową Inspekcją Pracy oraz optymalizacją procesów planowania i rozliczania czasu pracy. Jest również autorem innowacyjnego systemu informatycznego CHRONOS do planowania i rozliczania czasu pracy. System ten obecnie pomaga planować czas pracy dla blisko 15 tys. pracowników.

HR Expert HR Data Navican